Hakkımızda

Başta Hatay olmak üzere Türkiye'nin dört bir köşesinden ilgili yöreye özgü ürün doğal ve katkısız olarak üretilmekte. Hatay Çarşım'ın amacı, kendi yöresi içinde kalan bu ürünleri Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırarak, yöresel zenginlikleri herkesin tatmasını sağlamak. Bunun haricinde, memleket hasreti çeken milyonlarca kişiye, kendi yöresine ait olan ürünleri ulaştırarak bir nebze de olsa memleket özlemini gidermesine yardımcı olmak da amaçlarımızdan biridir.

Meşhur yöresel ürünleri tam yerinden ve taze taze getirerek sunarken aynı zamanda lezzet meraklılarını belki de duymadıkları bir çok yöresel lezzet ile tanıştırma imkanı sunuyoruz. Çünkü biz, yemek yemeyi yalnızca doymak için değil aynı zamanda bir keyif olarak gören tüm ziyaretçilerimizin sitemizde yer alan ürünleri beğeneceğini umuyoruz. Ülkemizin bölgesel yiyecek kültürünün yayılmasını ve küçücük de olsa bir katkımız olmasını diliyoruz. 

Sitemizde satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir. Yöresel Ürünler sipariş üzerine, özel olarak yöresinden getirilmekte ve bu sayede hem en taze hem de sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır. Sürekli araştırmalar yaparak, her geçen gün yöresel ürün yelpazemizi daha da genişletmekteyiz.

Copyright 2017 © Hatay Çarşım ® Tüm Hakları Saklıdır.
Çukurova Patent Copyright